plane

Blog

test

Rusza ogólnopolski Wyścig Życia

Wyscig_Zycia_Plakat

26 listopada w blisko 40 polskich miastach rusza „Wyścig Życia”. Przez cztery tygodnie, za sterami symulatora, będzie można pokazać swoje rajdowe umiejętności w rywalizacji z ojcem, bratem czy kolegami. Na najlepszych zawodników czeka 2000 nagród.

Każdy zainteresowany będzie mógł wziąć udział w serii pojedynków na najkrótszy przejazd danego odcinka na jednej z tras w grze Need For Speed: The Run. Zmagania będą rozgrywane dwa razy dziennie (w godzinach 14.00-15.30 i 16.30-18.00) w sobotę i niedzielę przez trzy kolejne weekendy, począwszy od 26 listopada. Trzech najlepszych zawodników danego konkursu, otrzyma nagrody rzeczowe firmy Tracer.

Zależało nam na stworzeniu ogólnopolskiego wydarzenia, które jako jedne z bardzo niewielu w Polsce, będzie skierowane do graczy i pasjonatów motoryzacji z mniejszych miast i miejscowości. Udział w „Wyścigu Życia”, to dobra okazja by np. udowodnić swojemu ojcu, kto lepiej radzi sobie na torze wyścigowym – śmieje się Artur Zaborowski z firmy Tracer. Dzięki symulatorowi, każdy będzie mógł przekonać się jak prowadzi się takie kultowe auta jak Ford Mustang, Porsche 911 Carrera czy Chevrolet Camaro S5 – dodaje.

 Pretendenci do zwycięstwa, będą mogli szlifować swoje umiejętności, także w ciągu tygodnia, aż do 18 grudnia włącznie.

 Więcej informacji wraz listą miast, w których będzie odbywał się „Wyścig Życia” można znaleźć na www.wyscig.tracer.eu