plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Rusza Moto Show Kielce!

Przez dwa dni pasjonaci motoryzacji będą świadkami zmagań, pojedynków i popisów kaskaderskich w najlepszym wydaniu. Pierwszy dzień imprezy będzie przebiegał pod egidą aut tuningowych. Po raz pierwszy w Kielcach odbędzie się znana już w Polsce konfrontacja tego typu pojazdów pod hasłem „Wojna Północ-Południe”. Dowiemy się, komu udało się wykonać najlepszy tunning, styling samochodowy i motocyklowy. W 12 odrębnych kategoriach ocenie poddane zostaną: pomysłowość wprowadzonych zmian, jakość ich wykonania, czystość oraz sposób prezentacji pojazdu.

Tego samego dnia goście zobaczą także freestyle motocyklowym w wykonaniu świetnego Adriana Paska, wicemistrza Polski w Streetbike Freestyle. Wysoki poziom adrenaliny zapewnią również pokazy skoków rowerowych i jazdy po przeszkodach, a więc Moto Trial. Na zakończenia wypełnionego po brzegi dnia koncert, na którym usłyszymy zespoły: Borixon & Kajman oraz Projekt Hamas.

W niedzielę coś dla fanów klasyki – Old Mobile. Pałeczkę pierwszeństwa przejmą samochody z ubiegłej epoki zachowane w doskonałym stanie technicznym lub odrestaurowane. Zaprezentuje się także Grupa WILD THING zrzeszająca entuzjastów pojazdów militarnych. Tych, którzy nie chcą przegapić wyścigu F1 o Grand Prix Wielkiej Brytanii na torze Silverstone i Finału Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w RPA (Holandia-Hiszpania) możemy uspokoić – transmisje będzie można zobaczyć również na Moto Show w Kielcach.

Organizator przygotował także, jak przystało na imprezę w Świętokrzyskiem – województwie przyjaznym dzieciom, liczne atrakcje dla rodzin (place zabaw, dmuchane zamki i zjeżdżalnie, ściana wspinaczkowa), a oprócz tego – konkursy z nagrodami, zawody modelarskie czy pokazy straży pożarnej i policji. Dla tych, którzy gustują w dużych maszynach na zakończenie imprezy czekają Monster Trucki.

Podczas Moto Show Kielce przeprowadzona zostanie akcja „Oddaj krew potrzebującym”.

Więcej na: www.swietokrzyskie.travel

Bilety do nabycia przed wejściem:
Sobota – 7 zł
Niedziela – 5 zł
Dzieci do lat 10 gratis

Czas trwania imprezy:
Sobota, 10.07.2010 r.: godz. 14.00 – 22.00
Niedziela, 11.07.2010 r: godz. 12.00 – 20.00.

Miejsce:
Teren Centrum Biznesu
Al. Solidarności 34
Kielce