plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Rusza konkurs na projekt billboardów promujących Województwo Świętokrzyskie

Projekty mogą zgłaszać firmy lub osoby fizyczne, które wykażą się minimum jedną realizacją projektów dla billboardowej kampanii reklamowej o zasięgu ogólnopolskim. Biorący udział w konkursie mają za zadanie przygotować projekty plakatów na billboardy i reklamy na autobusach oraz projekty reklamy prasowej. Plakat, który będzie promował region powinien ukazywać Województwo Świętokrzyskie, jako miejsce atrakcyjne turystycznie.

Prace oceni jury konkursowe, które wybierze jedną propozycje. Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu na: www.rot.swietokrzyskie.travel