plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Rusza kampania promocyjna Świętokrzyskiego

Spoty emitowane będą przez cały tydzień, do 30 czerwca 2009 roku, w porze największej oglądalności w telewizjach TVN, TVN Style oraz TVN Turbo.

Spoty zostały przygotowane przez telewizję TVN, zaś reżyserem jest Sambor Wilk. Planowaniem i zakupem kampanii zajął się dom mediowy Innovations, wybrany do obsługi w drodze przetargu, w którym startowały także m.in. SPC House of Media oraz Intermedia. Tworzenie i realizację kampanii wspierają i koordynują konsultanci z Planet PR.

Spoty reklamowe będą początkiem działań promocyjnych Województwa Świętokrzyskiego. W kolejnych dniach zostanie uruchomiona kampania internetowa na portalu Onet.pl. W lipcu na ulicach największych polskich miast pojawią się billboardy zachęcające do odwiedzin regionu hasłem „Świętokrzyskie czaruje. Poleć na weekend”. Na turystów czeka w Świętokrzyskiem wiele atrakcji, m.in. Jaskinia Raj, Św. Krzyż, Zamek w Chęcinach, Tokarnia, Park Jurajski w Bałtowie, Zamek Krzyżtopór, Ponidzie, Sandomierz czy też Pałac w Kurozwękach.

Więcej informacji – www.swietokrzyskie.travel