plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Robot posprząta za Ciebie

Flagowymi produktami firmy są inteligentne odkurzacze, potrafiące samodzielnie posprzątać mieszkanie lub niewielkie biuro. AGAMA oferuje klientom trzy rodzaje robotów – AiBOT RC310A, RC320A oraz RC520A, które swoją wydajnością oraz zaawansowaniem technologicznym dostosowane są do zróżnicowanych potrzeb odbiorców.

W zależności od wersji, inteligentne odkurzacze potrafią posprzątać powierzchnię od 30 do 100 metrów kwadratowych. Zaimplementowano w nich od 2 do 4 programów sprzątania, dzięki czemu powinny wręcz perfekcyjne wpasować się w otoczenie. Wszystkie posiadają także funkcję mopowania.

Wbudowane akumulatory pozwolą nawet na 60 minut ciągłej pracy. Model AGAMA AiBOT RC520A posiada dodatkowo specjalną stację dokującą, do której samoczynnie powraca, by uzupełnić zapasy energii.

W portfolio marki znajdują się także myszy, stylowe klawiatury multimedialne, kamerki HD oraz zestawy słuchawkowe do prowadzenia rozmów internetowych. AGAMA to druga marka KYE Systems. Korporacja posiada także markę Genius oraz jest jednym z największych na świecie producentów OEM.

Jako pierwsze do Polski trafią inteligentne odkurzacze, które powinny być dostępne na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2011 roku. Ich sugerowane ceny detaliczne kształtują się następująco:

  • AGAMA AiBOT RC310A279 PLN brutto
  • AGAMA AiBOT RC320A449 PLN brutto
  • AGAMA AiBOT RC520A839 PLN brutto

Wszystkie produkty marki AGAMA objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: www.agamazone.com

 

 

O marce AGAMA

Pod marką AGAMA kryje się wysokiej jakości elektronika użytkowa. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego, jak i wyroby dedykowane, np. akcesoria do komunikacji wideo. AGAMA to druga marka KYE Systems, korporacji, która posiada markę Genius oraz jest jednym z największych na świecie producentów OEM.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.agamazone.com