plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

pobierz materiały

pobierz zdjęcia

  • Ring_Mouse
  • Ring_Mouse_1
  • Ring_Mouse_6
  • Ring_Mouse_14
test

Ring Mouse – władza na jednym palcu

Ring_Mouse

Obsługa Ring Mouse’a odbywa się za pomocą przesuwania palcem po powierzchni sensora optycznego, o czułości 1000dpi. Obok sensora zostały umieszczone dwa przyciski, które pełnią funkcję prawego i lewego kliknięcia, jak w przypadku tradycyjnych myszek.

Ring Mouse łączy się z komputerem za pomocą bezprzewodowej technologii o paśmie radiowym 2,4GHz, dzięki której może działać do 10 metrów bez utraty zasięgu. Jest to duże ułatwienie zwłaszcza podczas prowadzenia prezentacji, w szybki sposób można przeskoczyć do okna przeglądarki internetowej czy innej aplikacji multimedialnej. Pierścień sprawdza się również w warunkach domowych, podczas oglądania filmów, słuchania muzyki czy surfowania po internecie.

Genius Ring Mouse otrzymał prestiżową nagrodę Product Design Award 2011, która jest renomowanym znakiem ciekawego i nowoczesnego designu. Pierścień jest kompatybilny z systemami Windows 7/Vista/XP. Producent do zestawu dodaje oprogramowanie ze sterownikami oraz przenośny futerał.

Specyfikacja techniczna:
• Technologia 2,4GHz o zasięgu do 10 metrów
• Sensor optyczny o wartości 1000dpi
• Mikro odbiornik USB
• Ładowarka USB
• Wygodna konstrukcja pierścienia
• Oprogramowanie dołączone do zestaw
• Kompatybilne z Windows 7/Vista/XP