plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Rekord świata z pamięciami G.Skill

Umieszczając procesor na płycie głównej MSI Eclipse SLI X58, a następnie uzupełniając zestaw o 6GB pamięci G.Skill DDR3 oraz kartę graficzną GeForce 8800GT, tajwańska grupa overclockerów uzyskała taktowanie na poziomie 5709,73MHz. Napięcie zasilania procesora ustalono na 1,6V. Całość chłodzona była za pomocą ciekłego azotu.

Potwierdzenie wyniku można znaleźć pod adresem: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=572600. Dotychczasowy rekord w podkręcaniu tego modelu CPU wynosił 5666,66MHz.

Renomowane pamięci marki G.Skill dostępne są w Polsce w sieci salonów komputerowych Reactor oraz na stronie www.reactor.pl. Wszystkie modele objęte są wieczystą gwarancją producenta.

 

 

O marce G.Skill

Założona w 1989 roku, tajwańska firma G.Skill jest producentem najwyższej jakości pamięci dla komputerów stacjonarnych, notebooków i serwerów. Produkty firmy są znane przede wszystkim z wysokiej kompatybilności pracy w różnych konfiguracjach sprzętowych oraz, z dużych możliwości podkręcania parametrów.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.gskill.com