plane

Blog

test

Razem będzie Wam dobrze

29-CDI 5153 E10-P-29546-M

Od początku kwietnia można zakupić zmywarkę do zabudowy Candy CDI5153E10/3 na preferencyjnych warunkach. W ramach promocji „Razem będzie Wam dobrze” klienci otrzymują prawo do zwrotu urządzenia w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty zakupu, bez konieczności podawania przyczyny. Promocja potrwa do 30 września 2012 roku.

Zmywarka Candy CDI5153E10/3 to propozycja dla osób ceniących wygodę i nowoczesność. Urządzenie wyposażone jest w 3 regulowane kosze. Pomieści aż 15 kompletów naczyń – to największa pojemność na rynku. Do dyspozycji jest 12 programów zmywania (m.in. programy szybkie, program higieniczny 75 stopni Celsjusza, program, Eco, programy codzienne). Dzięki systemowi Smart Sensor zmywarka przystosowuje cykl zmywania do rodzaju zabrudzeń, zmieniając temperaturę i czas jego trwania. Wszystko to w celu osiągnięcia perfekcyjnej czystości przy minimalnym zużyciu wody i energii. Na wygodę i bezpieczeństwo użytkowania wpływa wyposażenie urządzenia w elektroniczny system sterowania oraz zaawansowane zabezpieczenia przed zalaniem (Total Waterblock). Zmywarka posiada klasę energetyczną A+.

Candy CDI5153E10/3 kosztuje 2659 zł. Urządzenie można zakupić w dobrych sklepach AGD na terenie całego kraju.

 

Więcej informacji o firmie

Firma Candy Hoover Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Candy, czołowego producenta i dostawcy urządzeń AGD, które na rynku polskim występują pod markami Hoover i Candy. W ofercie firmy znajdują się urządzenia wolnostojące, urządzenia do zabudowy oraz odkurzacze. Najważniejsze atuty firmy to otwartość na najnowsze technologie, dbałość o atrakcyjny design produktów oraz zachowanie wartości ekologicznych. Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.candy.pl i www.hoover.pl.