plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

pobierz materiały

pobierz zdjęcia

  • IKONA
test

Rachunkowość w praktyce

IKONA

9 marca odbędzie się finał trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu z rachunkowości Press Accouting Competition. W walce o tytuł najlepszej drużyny, stanie 10 zespołów z całej Polski.

 Konkurs skierowany jest do studentów uczelni wyższych z całego kraju. Jego głównym celem jest rozwijanie zainteresowań i zagadnień związanych z współczesną rachunkowością. Specyfiką Press Accounting Competiion są zadania praktyczne, które pozwalają uczestnikom poszerzać poziom wiedzy i umiejętności, a także wymagają umiejętności pracy w zespole.

 By dostać się do finału, 3-osobowe drużyny, musiały zdobyć możliwie największą liczbę punktów w każdym z trzech etapów, które były rozgrywane za pośrednictwem internetu.

 Press Accounting Competition to jeden z najtrudniejszych i najbardziej wymagających konkursów, a mimo to cieszy się dużą popularnością wśród studentów, czego najlepszych dowodem jest fakt, iż w tej chwili trwa jego trzecia edycja – mówi Piotr Tomczak z firmy Casio. To jednocześnie kolejny ciekawy przykład rywalizacji, która taki nacisk kładzie na element praktyczny zadań – dodaje Tomczak.

 Do finału, który 9 marca odbędzie się na Wydziale Ekonomiczno Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego zakwalifikowało się 10 drużyn z Katowic, Wrocławia, Szczecina, Gdańska, Warszawy i Poznania.

 Nagrodami w konkursie są m.in. płatne praktyki, bony szkoleniowe oraz kalkulatory Casio.

 Więcej informacji na: www.pac.org.pl