plane

Blog

test

Puchar Prezydenta Miasta Bielsko – Biała dla Roberta Rozmusa

SONY DSC

W środę, 17 sierpnia zakończyła się szósta edycja turnieju tenisowego gwiazd – Beskid Cup. Puchar Prezydenta Miasta Bielska – Białej, Pana Jacka Krywulta wygrał po raz piąty Robert Rozmus. W rozgrywkach uczestniczyło ponad dwudziestu polskich artystów.

Robert Rozmus po raz kolejny okazał się faworytem VI edycji Beskid Cup i w finałowej rozgrywce pokonał Marcina Dańca. Na podium stanął również Grzegorz Poloczek.

Podobnie, jak w ubiegłych latach, Jaworze koło Bielska Białej przez trzy dni stało się kulturalno – sportową stolicą Polski. Piękna pogoda oraz obecność aktorów znanych ze szklanych ekranów i kabaretów sprawiła, że turniej tenisowy okazał się wspaniałą zabawą w gwiazdorskim towarzystwie. Także w tym roku, prestiżowa impreza przyciągnęła tłumy mieszkańców z województwa śląskiego, turystów z całej Polski oraz media.

Mimo, że większość artystów wyjechała już z Bielska – Białej, warto zostać w tym mieście na weekend. W sobotę 20 sierpnia, w ramach cyklu koncertów plenerowych „Lato z Kulturą”, w Parku Słowackiego na scenie pojawi się Marek Torzewski. Ten znany na całym świecie artysta operowy wraz z własnym zespołem muzycznym wykona światowe przeboje muzyki popularnej. Dzień później, w niedzielę 21 sierpnia o godz. 16.30 na Rynku będzie można usłyszeć szanty i piosenki żeglarskie.

Więcej informacji o wynikach turnieju tenisowego na stronie internetowej www. beskidcup.pl.