plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Przestrzenne głośniki na każdą kieszeń

Głośniki Genius SW-5.1 1505 wyróżnia całkowita moc muzyczna na poziomie 47W. Składają się na nią 6-watowe satelity oraz 17-watowy głośnik niskotonowy. Przewodowy pilot pozwala sterować ogólnym poziomem głośności. Natężenie tonów niskich można natomiast regulować na tylnej ściance drewnianego subwoofera.

Nowość charakteryzuje się pasmem przenoszenia w granicach od 20Hz do 20kHz. Stosunek sygnału do szumu wynosi 85dB. W zestawie, oprócz samych głośników, znajdują się kable połączeniowe typu RCA oraz instrukcja obsługi w języku polskim.

Sześciokanałowe głośniki Genius SW-5.1 1505 objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna wynosi 164 PLN brutto.

 

 

O marce Genius

Założony w 1983 roku tajwański koncern Genius, to producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych i urządzeń cyfrowych. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.geniusnet.pl