plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Premiery Geniusa na targach CeBIT 2010

Z myślą o właścicielach netbooków przygotowano niewielkie myszki Micro Traveler 900S i 900BT. Prócz nich, pokazano dwie kamerki internetowe – V-2050AF oraz FaceCam 3020 – mogące poszczycić się rejestrowaniem obrazu w formacie HD. Ciekawe okazały się również gamingowe słuchawki HS-G500V z funkcją wibracji oraz nieco mniejsze, GHP-i200, kierowane w stronę posiadaczy iPodów i iPhone’ów.

Fani muzyki i multimediów mieli możliwość zapoznania się z nowymi głośnikami stereo. Na uwagę zasługiwały 40-watowe SP-HF1255A i SP-HF1201A o mocy 30W RMS. Ponadto, zaprezentowano bezprzewodowy tablet G-Pen M508W, charakteryzujący się rozdzielczością 4000LPI oraz 1024 poziomami czułości nacisku.

Dla użytkowników mobilnych firma Genius przygotowała neoprenowe etui na 12- i 14-calowe laptopy. Pojawił się także specjalny plecak, dedykowany pełnowymiarowym notebookom.

 

 

O marce Genius

Założony w 1983 roku tajwański koncern Genius, to producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych i urządzeń cyfrowych. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.geniusnet.pl