plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Ponad trzy tysiące osób na Wielkim Zimowym Pikniku!

W tym roku można śmiało powiedzieć o sukcesie Mistrzostw. Bardzo nas cieszy, że przyjechało tak wiele rodzin – mówi Andrzej Wygoda, Prezes biura podróży Wygoda Travel Group, organizatora imprezy. To dla nas wyraźny sygnał, że tego typu wydarzenia są potrzebne. Z pewnością podtrzymamy rodzinny charakter pikniku przy kolejnej czwartej edycji, na którą już teraz serdecznie zapraszamy.

Konkursom i zabawom podczas pikniku nie było końca. Można było spróbować swoich sił w golfie na śniegu, czy konkursie budowania igloo. Wśród najmłodszych wyjątkowym zainteresowaniem cieszył się śnieżny plac zabaw. Kto jednak nie chciał bawić się w śniegu, mógł zafundować sobie przejażdżkę zaprzęgiem ciągniętym przez husky lub polecieć balonem. Nie przypuszczałam, że panorama Tatr z perspektywy lotu ptaka jest tak zachwycająca – mówi Anna Kryszak z Nowego Targu – Każdemu polecam taki lot, to niezapomniane przeżycie.

Wielkie emocje wzbudził Slalom Gigant dla dzieci. Choć brali w nim udział najmłodsi zawodnicy, to rywalizacja była wyjątkowo zacięta. Najszybciej, bo w niecałe 29 sekund, wytyczoną trasę pokonał Tomasz Kuś z Pszczyny. To wynik o prawie 4 sekundy lepszy od zeszłorocznego rekordu.
Przedstawiciele branży turystycznej konkurowali natomiast w Slalomie Gigancie mężczyzn i kobiet. Wśród kobiet zwyciężyła Aleksandra Gierczak z czasem 28,29 sekund. Najlepszym w kategorii mężczyzn okazał się być Łukasz Ligocki z Ostrowca Świętokrzyskiego z rewelacyjnym czasem 26,08 sekund.

Po całodziennych zmaganiach przyszedł czas na odrobinę relaksu. Na scenie pojawiła się długo oczekiwana gwiazda, zespół Oddział Zamknięty. Przy dźwiękach niezapomnianych rockowych przebojów, zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

Więcej informacji na: www.wygodatravel.pl

O firmie Wygoda Travel Group

Wygoda Travel Group to wiodący touroperator zimowy i agent turystyczny rekomendowany przez Krakowską Izbę Turystyki. Istnieje na rynku od 2001 roku. Zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie turystyki wyjazdowej, przyjazdowej i biznesowej. Firma otrzymała w 2005 i 2008 roku tytuł Lidera Polskiej Turystyki przyznawany przez miesięcznik Rynek Podróży oraz Różę Kolumba przyznaną przez redakcję "Wiadomości Turystycznych".