plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Polski Uśmiech – ostatnia prosta

Poszukiwaczy polskiego odpowiednika zdjęciowego okrzyku „cheese” wciąż przybywa. Rośnie także liczba słów, które maja szanse na stałe przylgnąć do ust Polaków. Po niespełna dwóch miesiącach trwania akcji, Internauci maja swoich słownych faworytów. Największą popularnością cieszą się słowa: „miś”, „dżem” „serce” oraz… „sex”. Pojawiają się także propozycje z języka staropolskiego oraz regionalnych gwar.

Statystyki Facebooka pokazują także, iż najwięcej uśmiechniętych Polaków mieszka w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Właśnie z tych miast pochodzi najwięcej propozycji na polski odpowiednik słowa „cheese”. Tuż za podium znajdują się Wrocław, Lublin i Szczecin.

W akcję można włączyć do końca listopada. Na autora najciekawszej słownej propozycji i zdjęcia czeka aparat uśmiechu, którym głosami internautów został szybkostrzelny Casio Exilim FH100.

Więcej informacji na temat akcji „Polski Uśmiech musi mieć Polski Okrzyk” można znaleźć na life.exilim.eu/pl/ oraz www.facebook.com/PolskiUsmiech.