plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

pobierz materiały

pobierz zdjęcia

  • Schemat działania systemu Call and Vote
  • Logo Call and Vote
test

Planet PR z CallandVote.pl

CallAndVote_logo

Agencja Planet PR rozpoczęła projekt wprowadzenia na rynek nowego narzędzia prowadzenia kampanii wyborczych w postaci internetowego serwisu CallandVote.pl („Dzwoń i głosuj”).

Do zadań Planet PR należą działania z zakresu media relations i e-PR. Za obsługę Klienta odpowiedzialny jest zespół konsultantów pod kierownictwem Anny Deręgowskiej-Watza.

Jak ocenia Wiesław Gałązka, niezależny konsultant polityczny – System „Call and Vote” może być doskonałym instrumentem zwiększającym skuteczność kampanii wyborczej. Wymaga, by posługujący się nim kandydaci posiadali dobry głos i umiejętności prowadzenia rozmów telefonicznych – jeśli spełniają te warunki, powinni podjąć takie wyzwanie.

Więcej informacji na temat nowego serwisu można znaleźć na: www.callandvote.pl