plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Planet PR w GlobalCom PR-Network

Polska jest niezwykle ważnym rynkiem dla wielu naszych klientów. Z tego względu, będąc globalną siecią PR, szukaliśmy w Polsce partnera z dużym doświadczeniem w komunikacji dla takich branż jak IT, healthcare, turystyka i lifestyle. – podkreśla Ralf Hartmann, dyrektor GlobalCom PR-Network. Obserwując działania i efekty kampanii prowadzonych przez Planet PR nie mieliśmy wątpliwości, że są wartościowym partnerem i bardzo się cieszymy, że dołączyli do naszego grona.

Sieć GlobalCom PR-Network zrzesza 45 agencji (zatrudniających łącznie ponad 1200 osób) działających w całym świecie, m.in. brytyjską Pegasus PR, bułgarską United Partners, niemiecką PublicLink czy amerykańską HealthStar PR. GlobalCom PR-Network obsługuje klientów z branży Nowych Technologii, bankowości i finansów, medycznej, lifestyle, turystycznej i szeroko pojętej ekologii.

Od wielu miesięcy realizujemy strategię rozszerzania skali naszych działań. Przystąpienie do GlobalCom PR-Network pozwoliło nam zachować niezależność i wypracowany wizerunek przy równoczesnych korzyściach sieciowych. – mówi Łukasz Wilczyński, dyrektor Planet PR. Partnerstwo w sieci pozwoli nam m.in. na dostęp do wiedzy i doświadczeń zrzeszonych w sieci agencji oraz na realizację wspólnych projektów komunikacyjnych i badawczych.

O firmie Planet PR

Planet PR to jedyna kosmiczna agencja public relations. Specjalizuje się w doradztwie komunikacyjnym, zarządzaniu relacjami mediowymi oraz w nowatorskich działaniach internetowych. Realizuje projekty w Polsce i za granicą. Obsługuje klientów m.in. z branży nowych technologii, medycznej, turystycznej oraz kosmicznej. Planet PR jest oficjalnym polskim partnerem międzynarodowej sieci GlobalCom-PR Network. Więcej na www.planetpr.pl