plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Planet PR w GlobalCom PR-Network

Polska jest niezwykle ważnym rynkiem dla wielu naszych klientów. Z tego względu, będąc globalną siecią PR, szukaliśmy w Polsce partnera z dużym doświadczeniem w komunikacji dla takich branż jak IT, healthcare, turystyka i lifestyle. – podkreśla Ralf Hartmann, dyrektor GlobalCom PR-Network. Obserwując działania i efekty kampanii prowadzonych przez Planet PR nie mieliśmy wątpliwości, że są wartościowym partnerem i bardzo się cieszymy, że dołączyli do naszego grona.

Sieć GlobalCom PR-Network zrzesza 45 agencji (zatrudniających łącznie ponad 1200 osób) działających w całym świecie, m.in. brytyjską Pegasus PR, bułgarską United Partners, niemiecką PublicLink czy amerykańską HealthStar PR. GlobalCom PR-Network obsługuje klientów z branży Nowych Technologii, bankowości i finansów, medycznej, lifestyle, turystycznej i szeroko pojętej ekologii.

Od wielu miesięcy realizujemy strategię rozszerzania skali naszych działań. Przystąpienie do GlobalCom PR-Network pozwoliło nam zachować niezależność i wypracowany wizerunek przy równoczesnych korzyściach sieciowych. – mówi Łukasz Wilczyński, dyrektor Planet PR. Partnerstwo w sieci pozwoli nam m.in. na dostęp do wiedzy i doświadczeń zrzeszonych w sieci agencji oraz na realizację wspólnych projektów komunikacyjnych i badawczych.

O firmie Planet PR

Planet PR to jedyna kosmiczna agencja public relations. Specjalizuje się w doradztwie komunikacyjnym, zarządzaniu relacjami mediowymi oraz w nowatorskich działaniach internetowych. Realizuje projekty w Polsce i za granicą. Obsługuje klientów m.in. z branży nowych technologii, medycznej, turystycznej oraz kosmicznej. Planet PR jest oficjalnym polskim partnerem międzynarodowej sieci GlobalCom-PR Network. Więcej na www.planetpr.pl