plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Planet PR w drodze na Marsa

Podczas pracy przy kampanii Skarabeusza, konsultanci z Planet PR zajmowali się działaniami wizerunkowymi, które obejmowały m.in. relacje z  mediami, pozyskanie sponsorów oraz organizację konferencji prasowej w Przemysłowym Instytucie Automatyki i Pomiarów w Warszawie. Skarabeusz zyskał szerokie zainteresowanie mediów, zarówno informacyjnych jak i branżowych, co wyraźnie widać na podstawie raportów dostarczanych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów, jednego z  patronów projektu.

Udział w konkursie łazików marsjańskich URC2009 w USA, z pewnością nadaje prestiż, nie tylko młodym konstruktorom, ale również partnerom wspierającym projekt. Sukces zarówno medialny jak i marketingowy robota, może być wyraźnym sygnałem dla firm, które zamierzają lokować swój kapitał w  tego typu przedsięwzięciach”- mówi Łukasz Wilczyński z agencji Planet PR.

Więcej na temat działań, podejmowanych przez agencję Planet PR w trakcie projektu, można dowiedzieć się z case study, zamieszczonego na stronie: www.planetpr.pl/skarabeusz

 

O firmie Planet PR
Planet PR to jedyna kosmiczna agencja public relations. Specjalizuje się w  doradztwie komunikacyjnym, zarządzaniu relacjami mediowymi oraz w  nowatorskich działaniach internetowych. Realizuje projekty w Polsce i  za granicą. Obsługuje klientów z  branży IT, medycznej oraz kosmicznej. Więcej na www.planetpr.pl