plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Planet PR na platformach internetowych

Do zadań Planet PR będzie należało wsparcie Klienta w tworzeniu strategii komunikacji, prowadzenie działań media relations, social media oraz e-PR. Za obsługę Klientów będzie odpowiadał Dział Nowych Technologii. Klient został pozyskany wyniku działań new business.

Dotbook.pl to internetowa platforma rezerwacji obiektów turystycznych. Posiada w swej bazie ponad 30 tysięcy obiektów turystycznych na terenie całej Polski. Witryna łączy w sobie zalety społecznościowego serwisu turystycznego i katalogu obiektów wypoczynkowych.

Supermarket usług internetowych Uti.pl oferuje swoim klientom szerokie zasoby narzędzi umożliwiających eksplorowanie Internetu zarówno na potrzeby realizacji projektów indywidualnych jak i  biznesowych.

O firmie Planet PR

Planet PR to jedyna kosmiczna agencja public relations. Specjalizuje się w  doradztwie komunikacyjnym, zarządzaniu relacjami mediowymi oraz w  nowatorskich działaniach internetowych. Realizuje projekty w Polsce i  za granicą. Obsługuje klientów m.in. z branży nowych technologii, medycznej, turystycznej oraz kosmicznej. Więcej na www.planetpr.pl