plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Planet PR i Candy Polska

Do zadań Planet PR należą działania z zakresu media relations, social media, e-PR oraz doradztwo w zakresie komunikacji. Umowa została podpisana na czas nieokreślony. Za obsługę klienta odpowiadają Małgorzata Szywała oraz Katarzyna Banaś.

Candy to włoska firma produkująca urządzenia AGD, które występują na rynku polskim pod markami Hoover i Candy. W ofercie firmy znajdują się urządzenia wolnostojące, urządzenia do zabudowy oraz odkurzacze. Najważniejsze atuty firmy to otwartość na najnowsze technologie, dbałość o atrakcyjny design produktów oraz zachowanie wartości ekologicznych. Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.candy.pl i www.hoover.pl .

Planet PR to jedyna kosmiczna agencja public relations. Specjalizuje się w doradztwie komunikacyjnym, zarządzaniu relacjami mediowymi oraz w nowatorskich działaniach internetowych. Realizuje projekty w Polsce i za granicą. Obsługuje klientów m.in. z branży IT, medycznej oraz kosmicznej. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.planetpr.pl .