plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Planet PR dla Polskich Linii Kolejowych S.A.

Umowa z PKP PLK S.A. zobowiązywała do:

  • publikacji artykułów sponsorowanych w dziennikach ogólnopolskich, prasie lokalnej i branżowej;
  • organizacji dwóch konferencji prasowych, informujących o dotychczasowych przygotowaniach do modernizacji linii C-E 59;
  • aktualizacji strony internetowej informującej o projekcie;
  • opracowania i druku materiałów reklamowych w postaci plakatów, ulotek i folderów;
  • przygotowania filmu z objazdu linii C-E 59 ukazującego obecny stan torowisk i otoczenia wokół nich.

W ramach umowy, Planet PR zajął się działaniami z zakresu public relations dla projektu modernizacji linii kolejowej C-E 59, w tym organizacją konferencji prasowej w Szczecinie, przygotowaniem artykułów oraz prowadzeniem biura prasowego projektu.