plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

pobierz materiały

pobierz zdjęcia

  • ThPlus800W
  • Th650W
  • Th850W
  • Th1000W
  • Th1200W
test

Piorunująca seria zasilaczy od Thortech

ThPlus800W

Nowa seria Thunderbolt objemie zasilacze o mocy 650W, 850W, 1000W oraz 1200W, natomiast w serii Thunderbolt Plus pojawią się zasilacze o mocy 800W, 1000W oraz 1200W. Obie serie posiadają certyfikat NVIDIA SLI, wspierają także karty graficzne ATI Crossfire. Dodatkowo są zgodne z najnowszymi procesorami Intel oraz AMD.

Zasilacz serii Thunderbolt PLUS o mocy 800W dodatkowo posiada innowacyjny panel diagnostyczny iPower Meter, przystosowany do montażu na froncie obudowy komputera. Panel pozwala na monitorowanie rzeczywistej wydajności zasilacza, mocy, temperatury oraz prędkości obrotowej wentylatora.

Obie serie zasilaczy są zgodne z normami ATX12V 2.3 i EPS12V 2.91. Zasilacze mogą pracować w temperaturze do 50 stopni Celsjusza, a ich średni czas pracy wynosi 120 000 godzin.

Zasilacze z obu serii zarówno Thunderbolt jak i Thunderbolt PLUS posiadają pięć lat gwarancji.

Seria Thunderbolt
Kluczowe funkcje:

• Certyfikat 80Plus Gold wydajność do 90%
• Dostarczana moc 52A (650W), 70A (850W), 80A (1000W), 100A (1200W)
• Obsługa wielordzeniowych procesorów INTEL i AMD
• 135mm wentylator z łożyskiem kulkowym z inteligentnym układem sterowania Smart Fan Control
• Certyfikat NVIDIA SLI
• Wsparcie dla kart graficznych ATI Crossfire
• Certyfikaty bezpieczeństwa: CUL, TUV, CB, CE, FCC, CCC, C’TICK, GOST-R, PSE

Seria Thunderbolt PLUS
Kluczowe funkcje:

• Certyfikat 80Plus Gold wydajność do 90%
• Panel diagnostyczny iPower Meter
• Dostarczana moc 65A (800W), 80A (1000W), 100A (1200W)
• Obsługa wielordzeniowych procesorów INTEL i AMD
• 135mm wentylator z łożyskiem kulkowym z inteligentnym układem sterowania Smart Fan Control
• Certyfikat NVIDIA SLI
• Wsparcie dla kart graficznych ATI Crossfire
• Certyfikaty bezpieczeństwa: CUL, TUV, CB, CE, FCC, CCC, C’TICK, GOST-R, PSE

W chwili obecnej znana jest jedynie orientacyjna cena zasilacza Thunderbolt PLUS 800W, która wyniesie około 500 PLN.