plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Physio-Control po raz trzeci stawia na kosmiczną agencję

Wpływ na decyzję o ponownym wyborze agencji miała wysoka efektywność dotychczasowych działań oraz bardzo dobra znajomość sektora Healthcare. Do zadań specjalistów PR dalej należeć będzie pełna obsługa w zakresie relacji z mediami oraz prowadzenie działań PR dla wszystkich kategorii produktów.

O Physio-Control
Physio-Control jest czołowym producentem i dystrybutorem sprzętu do ratowania życia (seria defibrylatorów LIFEPAK®), urządzenia do automatycznej resuscytacji LUCAS™ oraz dostawcą rozwiązań z zakresu telemedycyny (sieć LIFENET®). Misją firmy jest pomaganie ofiarom w nagłych stanach kardiologicznych, począwszy od pierwszej pomocy udzielanej na miejscu zdarzenia, przez opiekę jednostek pogotowia ratunkowego, aż do stabilizacji stanu pacjenta w ośrodku zdrowia.

O Planet PR
Agencja Planet PR, obecna na rynku od 2006 roku, specjalizuje się w kompleksowej obsłudze medialnej firm i instytucji oraz w nowatorskich działaniach internetowych. Obsługuje klientów m.in. z branży IT, medycznej oraz kosmicznej. Agencja odpowiada również za promocję woj. świętokrzyskiego. Więcej na www.planetpr.pl.