plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Perfect Storm – ekstremalne pamięci DDR3

G.Skill Perfect Storm PC3-17066 przygotowano z myślą o procesorach Intel Core i7. Nominalne napięcie zasilania dla modułów to 1,65V. Do zestawu dołączany jest efektowny cooler wyposażony w dwa wentylatory.

Seria pamięci Perfect Storm charakteryzuje się bardzo dużym potencjałem overclockingu. Na niedawno zakończonych targach Computex 2009, firma prezentowała układy, które pracowały z zegarem 2200MHz i opóźnieniami na poziomie 8-9-8-21.

Producent przedstawił także nowy system chłodzenia pamięci DDR3 o nazwie Turbulence Fan. Jego konstrukcja oparta jest o 60-milimetrowy wentylator, pracujący z prędkością 3500 obr./min. Pozwala to na przepływ ok. 13 m3 powietrza w czasie 1 godziny, przy głośności 21,2dB(A).

Trzykanałowe zestawy DDR3 G.Skill Perfect Storm niebawem dostępne będą w ofercie sieci salonów komputerowych Reactor oraz na stronie www.reactor.pl. Ceny nie są jeszcze znane.

Wszystkie pamięci G.Skill objęte są wieczystą gwarancją producenta.

 

 

O marce G.Skill

Założona w 1989 roku, tajwańska firma G.Skill jest producentem najwyższej jakości pamięci dla komputerów stacjonarnych, notebooków i serwerów. Produkty firmy są znane przede wszystkim z wysokiej kompatybilności pracy w różnych konfiguracjach sprzętowych oraz z dużych możliwości podkręcania parametrów.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.gskill.com