plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Pełnowymiarowe słuchawki Geniusa

Nowy model to pełnowymiarowe słuchawki zamknięte, posiadające regulowany pałąk oraz skórzane podkładki uszne. Dołączony mikrofon pomoże w komunikacji internetowej, natomiast skręcany przewód skutecznie zapobiegnie plątaninie kabli.

Genius HS-05A charakteryzują się pasmem przenoszenia od 20Hz do 20kHz. Zastosowanie 3,5-milimetrowych wtyków mini-jack pozwala podłączyć je do dowolnych urządzeń audio. Prawie 2-metrowy przewód wyposażono w pilota, który umożliwia regulację poziomu głośności oraz wyciszenie mikrofonu.

Słuchawki Genius HS-05A objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta i kosztują 32 PLN brutto.

 

 

O marce Genius

Założony w 1983 roku tajwański koncern Genius, to producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych i urządzeń cyfrowych. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone dla użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji dostępnych jest na witrynie www.geniusnet.com.