plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

pobierz materiały

pobierz zdjęcia

  • GeIL_DBT
  • Enhance_PLUS_2
test

Pamięci GeIL prosto z pieca

GeIL_DBT

Die-Hard Burn-in to technologia, w której testowane są obecnie wszystkie moduły pamięci marki GeIL. DBT to seria rygorystycznych kontroli, mająca na celu przedwczesną eliminację wadliwych układów.

Jak testowane są pamięci

W specjalnie zaprojektowanej komorze (DBT-1), zdolnej pomieścić 1000 sztuk modułów, prowadzone są testy wytrzymałościowe pamięci przeznaczonych dla szerokiego grona odbiorców. Nad 24-godzinnym procesem czuwa oprogramowanie symulujące ekstremalnie trudne warunki pracy. Układy testowane są w temperaturze dochodzącej nawet do 100 st. Celsjusza.

Efekt testów

Dzięki technologii Die-hard Burn-in można ocenić niezawodność oraz jakość pamięci schodzących z linii produkcyjnej. Klient końcowy otrzymuje produkt sprawdzony z gwarancją stabilnej pracy nawet w najtrudniejszych warunkach.

Wykorzystanie techniki DBT

Testy wytrzymałości termicznej częstokroć stosowane są jako forma poświadczenia niezawodności wszelkiego rodzaju elementów elektronicznych. Dotychczas podobne testy wykonywano jedynie dla pamięci serwerowych czy modułów mających zastosowanie w przemyśle zbrojeniowym.

Pamięci marki GeIL objęte są dożywotnią gwarancją.