plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Pamięci DDR3 zasilane napięciem 1,3V

Niebawem do sprzedaży trafią zestawy o pojemnościach 2x 1GB i 2x 2GB. Najwolniejsze pracują z zegarem 1066MHz (8-8-8-20), natomiast dla bardziej wymagających przygotowano wersje 1333MHz (9-9-9-24).

Obniżone napięcie zasilania przekłada się na mniejsze zużycie energii elektrycznej. Kości nie posiadają radiatorów i sprzedawane będą w opakowaniach wykonanych ze zutylizowanego papieru.

Pamięci marki GeIL z serii Green objęte są dożywotnią gwarancją producenta i już niebawem trafią do oferty sieci salonów komputerowych Reactor oraz sklepu internetowego www.reactor.pl.

Ceny rozpoczynają się już od 209 PLN brutto.

 

O marce GeIL
Tajwańska firma GeIL jest producentem najwyższej jakości układów pamięci dla komputerów stacjonarnych, notebooków i serwerów. Produkty firmy są znane przede wszystkim z wysokiej kompatybilności oraz dużych możliwości zwiększania nominalnych parametrów pracy. Wszystkie pamięci marki GeIL objęte są dożywotnią gwarancją producenta.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.geilmemory.pl