plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Pamięć absolutna od GeILa

Najnowsza seria pamięci GeIL Enhance Corsa to dwu- i cztero-kanałowe zestawy o taktowaniach 1333MHz oraz 1600MHz. Dzięki profilom Intel XMP moduły mogą zostać podkręcone z 1333MHz do 1500MHz oraz 1600MHz do 1700MHz. Wszystko to przy timingach CL9 oraz napięciu 1.5V.

Natomiast pamięci Evo Corsa przygotowane są do stabilnej pracy przy wysokich ustawieniach. Tak jak poprzedni model Evo Two, Evo Corsa również posiadają radiatory zaprojektowane w technologii MTCD (Maximum Thermal Conduction Dissipation Technology), dzięki której moduły są lepiej chłodzone i bardziej wydajne.

Dodatkowo zarówno Enhance Corsa jak i EVO Corsa przechodzą próbę wytrzymałościową w technologii Die-Hard Burn-in, która gwarantuje zwiększoną żywotność pamięci.

Seria Enhance Corsa:
Dwukanałowe:
• 1333MHz CL9-9-9-24, 4GB (2x2GB)
• 1333MHz CL9-9-9-24, 8GB (2x4GB)
• 1600MHz CL9-9-9-28, 4GB (2x2GB)
• 1600MHz CL9-9-9-28, 8GB (2x4GB)
Czterokanałowe:
• 1333MHz CL9-9-9-24, 8GB (4x2GB)
• 1333MHz CL9-9-9-24, 16GB (4x4GB)
• 1600MHz CL9-9-9-28, 8GB (4x2GB)
• 1600MHz CL9-9-9-28, 16GB(4x4GB)

Seria Enhance Evo Corsa:
Dwukanałowe:
• 1866MHz CL9-10-9-24, 4GB (2x2GB)
• 1866MHz CL9-10-9-24, 8GB (2x4GB)
• 2133MHz CL9-10-9-28, 4GB (2x2GB)
• 2133MHz CL9-10-9-28, 8GB (2x4GB)
Czterokanałowe:
• 1866MHz CL9-10-9-24, 8GB (4x2GB)
• 1866MHz CL9-10-9-24, 16GB (4x4GB)
• 2133MHz CL9-10-9-28, 8GB (4x2GB)
• 2133MHz CL9-10-9-28, 16GB(4x4GB)

Specyfikacja techniczna
• Napięcie: 1.5V
• Technologia: DBT (Die-hard Burn-in Technology)
• Gwarancja: dożywotnia