plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Otwarcie nowej kliniki leczenia niepłodności w Krakowie

 

Misją Centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED jest pomoc Parom w jednym z najtrudniejszych momentów w życiu – w problemach z poczęciem dziecka. Dzięki naszemu doświadczeniu, stale poszerzanej wiedzy i nowoczesnej aparaturze jesteśmy w stanie pomóc wtedy, gdy czas oczekiwania na upragnioną ciążę wydłuża się, gdy okazuje się, że istnieją problemy z płodnością, pojawia się stres i cierpienie – mówi dr n. med. Bartosz Chrostowski, kierownik Centrum.

Zespół kliniki za cel stawia sobie diagnozowanie i leczenie niepłodności w nowoczesny, profesjonalny sposób, m. in. z zastosowaniem zaawansowanych technik wspomaganego rozrodu. Każda Para borykająca się z problemem niepłodności jest traktowana indywidualnie, stąd proponowane metody leczenia są uzależnione od postawionej diagnozy i rozpoznania przyczyn niepłodności u konkretnej Pary.

Tam, gdzie to możliwe, niepłodność leczona jest odpowiednio do wywołującej ją przyczyny, zgodnie z regułami medycyny opartej na dowodach (EBM) i standardami European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu. Dla par, u których istnieje wskazanie do zastosowania bardziej zaawansowanego leczenia, wykorzystywany jest szeroki wachlarz technik wspomaganego rozrodu, takich jak zapłodnienie pozaustrojowe (IVF), docyplazmatyczną iniekcję plemnika (ICSI) czy metody przyżyciowej selekcji plemników (IMPSI).

Leczące się w Centrum Pary mogą liczyć nie tylko na wsparcie medyczne, ale także na pomoc wykwalifikowanego psychologa. CMR ARTVIMED prowadzi również Program Zachowania Płodności u chorych leczonych onkologicznie.

Centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED w Krakowie w zakresie diagnostyki i leczenia niepłodności współpracuje m.in. z Kliniką Rozrodczości i Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, Polskim Towarzystwem Medycyny Rozrodu oraz Stowarzyszeniem na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji "Nasz Bocian".