plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Ostatni weekend z darmowymi korepetycjami z matmy

Dotychczasowe wykłady spotkały się z dużym zainteresowaniem tegorocznych maturzystów. Korepetycje odbywają się we współpracy z uczelniami wyższymi i prowadzone są przez specjalistów ze Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki oraz wykładowców akademickich.
 

Przy opracowywaniu tematów tegorocznych zajęć, zostały wzięte pod uwagę wyniki z zeszłorocznej matury i egzaminów próbnych z matematyki. Wykładowcy szczególny nacisk położą na zagadnienia i tematy, które sprawiają uczniom najwięcej problemów – mówi pomysłodawca projektu Piotr Tomczak z firmy Casio - Dzięki temu, młodzi ludzie mogą nie tylko jeszcze lepiej przygotować się do egzaminu, ale również wczuć w rolę przyszłych studentów.

Specjalnie dla tych, którzy nie mogą wziąć udziału w wykładach, przygotowano specjalną, darmową aplikację na Facebooku. „Dziś Matura” generuje codziennie jedno pytanie maturalne i jednocześnie pozwala zmierzyć się z zadaniami z dni wcześniejszych.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.kalkulatory.pl i zapisać na listę uczestników. Liczba miejsc jest ograniczona.