plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Oracle – wydajność za rozsądną cenę

Rosnąca ilość danych to wyzwanie, któremu każda prężnie działająca firma prędzej czy później musi stawić czoła. Zwiększanie nakładów na sprzęt i oprogramowanie pokazuje zazwyczaj, że planowany budżet był daleki od optymalnego. Osoby decyzyjne bardzo często nie zdają sobie sprawy z tego, że zakładany efekt można osiągnąć znacznie niższym kosztem.

Istnieje wiele sposobów na poprawę wydajności, które nie wiążą się z ponoszeniem dodatkowych opłat. Wybór uwarunkowany jest jedynie architekturą systemu oraz struktury danych. Opracowana przez GridwiseTech metodologia Momentum zostanie zaprezentowana w Polsce po raz pierwszy. Pomaga ona we wdrożeniu optymalnej infrastruktury oraz pozwala na systematyczną analizę i bieżące korekty dopasowywane do strategiczno-taktycznych wymogów klienta.

Podczas spotkania, które rozpocznie się o godzinie 11:00, przedstawione zostanie wzorcowe podejście do problemu. Jako pierwszy wystąpi Paweł Płaszczak, prezes GridwiseTech i autor książki Grid Computing: The Savvy Manager’s Guide. Sympozjum ukierunkowane jest na pomoc w ekonomicznym projektowaniu architektury przetwarzania danych w przedsiębiorstwie.

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracyjny dla uczestników dostępne są pod adresem: http://www.gridwisetech.com/2009_oracle_event_pl

 

 

O GridwiseTech

GridwiseTech to niezależny specjalista w dziedzinie budowy systemów skalowalnych i efektywnego zarządzania danymi. Projektujemy i wdrażamy nowoczesne systemy informatyczne charakteryzujące się optymalną wydajnością przetwarzania, obsługą dużej ilości danych oraz zaawansowanym współdzieleniem zasobów.

Oferujemy klientom konsultacje na poziomie biznesowym, pomagając menadżerom przekładać ich wizje na projekty informatyczne, jak również dostarczamy pełne wsparcie techniczne przy budowie systemów oraz integracji zaawansowanych technologii.

Pracujemy dla klientów z Europy, Azji oraz Ameryki, znajdujących się na liście największych firm Fortune Global 500. Realizowaliśmy projekty dla takich gigantów jak BP (USA), Philips (Holandia), Ricoh (Japonia), Western Digital (Malezja) czy Total (Wielka Brytania). Wśród naszych polskich klientów znajdują się Fortis Bank oraz TRW Automotive. GridwiseTech bierze też udział w międzynarodowych projektach badawczych, pozostając w ścisłym kontakcie z ośrodkami naukowymi.

W zależności od charakteru wyzwania firma GridwiseTech implementuje nowoczesne rozwiązania z zakresu: skalowania baz danych, poprawy wydajności przetwarzania w systemach transakcyjnych, wirtualizacji, technologi gridowych i chmur, bezpiecznego współdzielenia danych i zasobów w systemach rozproszonych.