plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Ojciec Mateusz wyrusza w Świętokrzyskie

Jak mówi Małgorzata Wilk-Grzywna, dyrektor Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego, w sumie aż 20 odcinków serialu zostanie objętych dofinansowaniem o łącznej kwocie 1 miliona 300 tysięcy złotych, z czego zobowiązania ze strony ROT wynoszą 650 tys. złotych. Pozostałą kwotę mają przekazać władze województwa. ROT dofinansuje także produkcję nowej czołówki serialu (488 tysięcy złotych), a także produkcję i emisję bilbordów sponsorskich promujących region (ok. 350 tys. złotych). Bilbordy, czyli 8-sekundowe spoty reklamowe, będą emitowane przed każdym odcinkiem serialu.

Nowe odcinki będą teraz realizowane m.in. w Kielcach oraz najprawdopodobniej w Bałtowie, Krzyżtoporze, Busku-Zdroju, Pacanowie, Opatowie. Znane miejsca województwa świętokrzyskiego pojawią się także czołówce serialu.

18 marca (czwartek) odbędzie się spotkanie z producentami filmu, podczas którego zostaną omówione szczegóły współpracy oraz ostatecznie wybrane lokalizacje kolejnych odcinków.