plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Ojciec Mateusz walczy o Telekamerę!

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego zachęca także do wirtualnego głosowania na przygody bliskiego regionowi księdza.

W 14. edycji plebiscytu organizowanego przez redakcję magazynu telewizyjnego „Tele Tydzień” pojawiło się 15 kategorii, w tym nowe: Publicystyka – program, Rozrywka – osobowość, Serial codzienny i Serial cotygodniowy. W tej ostatniej „Ojciec Mateusz” zmierzy się z „Blondynką”, „Czasem honoru”, „Hotelem 52” i serialem „Usta Usta”. Fani serialu o księdzu-detektywie na swojego faworyta mogą głosować do 4 stycznia 2011 r. poprzez wysłanie kart i kuponów załączanych do “Tele Tygodnia” oraz za pomocą SMS-ów.

W tym roku po raz pierwszy przyznana zostanie również nagroda specjalna – „Telekamera Internautów”. Jej zdobywcą zostanie osoba, program, serial bądź kanał, który w głosowaniu odbywającym się na stronie www.telekamery.pl otrzyma najwięcej punktów. Małgorzata Wilk-Grzywna, Dyrektor Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego gorąco zachęca do wsparcia serialu „Ojciec Mateusz” – Realizowana w naszym regionie produkcja ma dużą szansę na wygraną. Zarówno tytułowy ksiądz, jak i pozostali bohaterowie, niezmiennie cieszą się ogromną popularnością i sympatią u widzów. Warto głosować na „świętokrzyski” serial, bo może to zrobić każdy, a przy okazji także samemu można wziąć udział w losowaniu nagród. Nagrodami dla głosujących w Internecie jest 20 zestawów gier komputerowych.

Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali “Telekamer” Tele Tygodnia 2011, która odbędzie się 7 lutego 2011 roku w Teatrze Polskim w Warszawie. Bezpośrednią transmisję z ceremonii przeprowadzi TVP 2.

Więcej na www.swietokrzyskie.travel