plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

OCZ Solid 2 z kontrolerem Indilinx

Napędy będą oferowane w wersjach 60- i 120-gigabajtowych. Ich konstrukcja opiera się o kości NAND Flash typu MLC oraz kontroler marki Indilinx. Oferują prędkość odczytu danych na poziomie 125 MB/s. Prędkość zapisu nie powinna być niższa niż 100 MB/s (80 MB/s dla wersji 60 GB). Oba modele posiadają pamięć podręczną, której rozmiar wynosi 64 MB.

Nowe produkty objęte są rozszerzoną, 36-miesięczną gwarancją producenta. Ceny nie zostały podane, jednak producent zapewnia, że nie będą wygórowane.

Pełna oferta produktów marki OCZ Technology dostępna jest w sieci salonów komputerowych Reactor oraz na stronie www.reactor.pl.

 

O OCZ Technology

Założona w 2000 roku amerykańska firma OCZ Technology jest producentem najwyższej jakości pamięci dla komputerów stacjonarnych oraz notebooków. Produkty firmy są znane przede wszystkim z wysokiej kompatybilności pracy w różnych konfiguracjach sprzętowych oraz z dużych możliwości podkręcania parametrów.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.ocztechnology.com