plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

OCZ Sabre – klawiatura z technologią OLED

Urządzenie o wymiarach 522x182x31 mm posiada podświetlane na niebiesko krawędzie oraz klawisze pokryte specjalną, gumową powłoką. Dziewięć w pełni programowalnych przycisków z wbudowanymi diodami OLED (Organic Light Emitting Diode) pozwala spersonalizować OCZ Sabre w sposób odpowiadający aktualnym wymaganiom.

Klawiatura wyposażona jest w 128MB wbudowanej pamięci flash i jest kompatybilna z systemami Windows XP oraz Vista. Komunikacja z komputerem odbywa się przy pomocy portu USB 2.0.

OCZ Sabre OLED Gaming Keyboard objęta jest 12-miesięczną gwarancją producenta i niebawem dostępna będzie w sieci salonów komputerowych Reactor oraz na stronie www.reactor.pl. Cena nie jest jeszcze znana.

 

 

O OCZ Technology

Założona w 2000 roku, amerykańska firma OCZ Technology jest producentem najwyższej jakości pamięci dla komputerów stacjonarnych oraz notebooków. Produkty firmy są znane przede wszystkim z wysokiej kompatybilności pracy w różnych konfiguracjach sprzętowych oraz z dużych możliwości podkręcania parametrów.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.ocztechnology.com