plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Nowy serwis aed24.pl – Każdy może uratować życie

Serwis aed24.pl zawiera jasne informacje, czym jest AED i jakie są zasady użycia defibrylatorów tego typu. Każdy użytkownik znajdzie podstawowe wiadomości dotyczące Nagłego Zatrzymania Krążenia, w przypadku którego szybka defibrylacja stanowi o przeżyciu danej osoby. Bardzo przydatna jest mapa Polski, na której zaznaczono wszelkie dostępne defibrylatory AED. Dzięki temu będąc w dowolnym miejscu w kraju, można szybko sprawdzić, które lokalizacje są najbardziej bezpieczne dla serca.

Serwis kierowany jest również do osób, które chcą czuć się pewnie w swoim miejscu pracy oraz zagwarantować bezpieczeństwo użytkownikom obiektów publicznych jak np. pływalnie, kina czy przychodnie lekarskie. Na stronie aed24.pl można znaleźć wszelkie wskazówki, w jaki sposób przystąpić do „Programu Powszechnego Dostępu do Defibrylacji” oraz dowiedzieć się jak przeszkolić personel.

„Serwis aed24.pl stworzyliśmy z myślą o każdym Internaucie. Chcemy, by AED kojarzyło się głównie z ratowaniem życia, a nie z obawami przed użyciem urządzenia. Edukując coraz więcej osób, tworzymy swoje otoczenie bardziej bezpiecznym. Dlatego na stronie, informacje przekazane są w przystępny i czytelny sposób” – komentuje Marcin Wyczyński z Centrum Kształcenia i Konsultacji ResQ, które jest pomysłodawcą portalu.