plane

Blog

test

Nowy Dyrektor w Candy Hoover Polska

NFL_1044-2

Z dniem 16 lipca pan Rafał Dziedzic objął stanowisko Dyrektora Generalnego w Candy Hoover Polska. Nowy dyrektor będzie zarządzał markami Candy oraz Hoover na terenie Polski.

Rafał Dziedzic ma 38 lat, ukończył Szkołę Wyższą im. Pawła Włodkowica w Płocku. Posiada 14-letnie doświadczenie zdobyte w branży AGD/RTV zarówno w firmach wchodzących na rynek Polski jak i w dużych korporacjach (Aiwa, Philips, Sony). Zanim dołączył do Candy Hoover Polska zajmował stanowisko Dyrektora Generalnego Funai na Europę Środkowo-Wschodnią.

„Jest mi bardzo miło, że mogłem dołączyć do rodziny Candy Hoover. Marki te są bowiem dobrze znane na rynku polskim i dostrzegam ich ogromny potencjał. Wysoce konkurencyjny rynek polski jest jednocześnie największym rynkiem w Europie Środkowo-Wschodniej. Wnoszę do Candy Hoover Polska moje doświadczenie w zarządzaniu markami, które łączą w sobie wysoką jakość, nowoczesne wzornictwo, łatwość obsługi i przystępną cenę. Strategia dwóch marek daje nam możliwość odpowiedzi na potrzeby szerszej liczby odbiorców. Cieszę się, że mogę podjąć wyzwania postawione mi przez Candy Hoover” – powiedział Rafał Dziedzic.

Więcej informacji o firmie

Candy Hoover Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Candy, czołowego producenta i dostawcy urządzeń AGD, które na rynku polskim występują pod markami Hoover i Candy. W ofercie firmy znajdują się urządzenia wolnostojące, urządzenia do zabudowy oraz odkurzacze. Najważniejsze atuty firmy to otwartość na najnowsze technologie, dbałość o atrakcyjny design produktów oraz zachowanie wartości ekologicznych. Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.candy.pl  i www.hoover.pl.