plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Nowości Geniusa na CES 2011

Genius zaprezentował zarówno produkty z cieszących się uznaniem serii, jak i zupełne nowości, m.in.: kamery G-Shot HD580T i FaceCam 1050 HD, przeznaczony dla dzieci tablet Kids Designer, odtwarzacz MP3 z wbudowanym głośnikiem SP-i300 oraz dwie myszki. Użytkowników iPada zainteresują z kolei bezprzewodowa klawiatura Bluetooth Keyboard i etui GS-i900.

Pierwsza z nowych kamer to G-Shot HD580T. Oferuje ona zapis obrazu w jakości Full HD z 4-krotnym cyfrowym zbliżeniem, 3-calowy dotykowy wyświetlacz i lampę LED na wypadek słabego oświetlenia. Z kolei FaceCam 1050 to kamera internetowa o rozdzielczości 720 HD umożliwiająca nagrywanie w 3D oraz publikację wideo na Facebooku i Youtube przy pomocy zaledwie jednego klawisza.

Genius przewidział także coś dla najmłodszych. Kids Designer to tablet dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Dzięki zestawowi specjalnie opracowanych różnorodnych gier, nie tylko dostarcza on rozrywkę, ale także pomaga rozwijać umiejętności plastyczne i matematyczne.

Przenośny odtwarzacz SP-i300 docenią z kolei osoby pragnące cieszyć się muzyką bez ograniczeń typowych dla słuchawek. Urządzenie posiada wbudowany głośnik i jest uniwersalne, gdyż wyposażono je zarówno w łącze USB, jak i standardowe gniazdo jack 3,5 mm.

Na targach CES 2011 Genius zaprezentował także dwie nowe myszki działające z rozdzielczością do 1200 DPI. Pen Mouse to niecodzienne bezprzewodowe urządzenie w kształcie pióra, które wzbogacono o rozwiązania ułatwiające szybkie przewijanie dokumentów. Navigator 905 Vogue to natomiast elegancka myszka wyposażona w technologię BlueEye, która pozwala na pracę na niemal każdej powierzchni. W zestawie z nią znajduje się miniaturowy zaczep Stick-N-Go służący przyczepieniu myszki do notebooka.

Firma Genius przewidziała także dwie stylowe nowości dla użytkowników iPada. Bluetooth Keyboard to ultracienka, ozdobiona skórą klawiatura charakteryzująca się minimalnym poborem energii. Idealnie komponuje się z nią etui GS-i900 chroniące tablet przed kurzem i zarysowaniami.

Więcej o produktach marki Genius na stronie: www.geniusnet.pl