plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Nowoczesna klasyka od Geniusa

Ergo_7000_mini

Nowa pięcioprzyciskowa myszka Genius Ergo 7000 została wyposażona w technologię radiową 2.4GHz. Dzięki niej myszka łączy się z komputerem nawet z odległości 10m zapewniając jednocześnie bezzakłóceniową pracę.

Nowoczesny sensor śledzenia 1200dpi myszki działa doskonale na większości powierzchniach oraz umożliwia dokładne i precyzyjne kontrolowanie kursora. Pod kciukiem natomiast znajdują się dwa dodatkowe przyciski, dzięki którym szybko przeskoczymy do następnej lub poprzednio przeglądanej strony w przeglądarce.

Nie mogło zabraknąć również mini odbiornika wepnij-i-zapomnij, który stał się standardem bezprzewodowych myszek Geniusa. A dla wszystkich często podróżujących z laptopem producent dołącza uchwyt, który przyklejony do laptopa wraz z myszką może zapobiec jej zgubieniu.

Nowa myszka Ergo 7000 będzie dostępna w trzech wariantach kolorystycznych: metaliczny czarny, zielony oraz fioletowy.

Specyfikacja techniczna:

• Technologia radiowa 2.4GHz
• Mechanizm optyczny 1200dpi
• Dwa przyciski przystosowane do przeglądania stron www
• Mini odbiornik wepnij-i-zapomnij
• Włącznik oszczędności energii
• Waga: 65g
• Współpraca z Windows 7/Vista XP lub Mac OSX 10.4 i nowszy