plane

Blog

test

Nowe zmywarki Candy

CDP 6853

Na polski rynek wchodzi właśnie linia zmywarek EVO marki Candy. Zastosowano w nich specjalny system zmywania impulsowego, który pozwala na efektywne usuwanie zabrudzeń przy mniejszym zużyciu energii. Ważnymi atutami nowej kolekcji są także różnorodność dostępnych programów zmywania, funkcjonalna organizacja przestrzeni wewnątrz urządzeń oraz elegancki design.

Dzięki opatentowanemu systemowi zmywania za pomocą strumieni wody uwalnianej pod wysokim ciśnieniem w zmywarkach EVO możliwe jest szybsze i skuteczniejsze usuwanie zanieczyszczeń. Brud jest zmiękczany wodą natryskiwaną naprzemiennie pod wysokim i niskim ciśnieniem, a następnie rozpuszczany i spłukiwany. W ten sposób przy niewielkim zużyciu energii (wszystkie zmywarki z linii EVO występują w klasie energetycznej A+) uzyskuje się doskonałe wyniki czyszczenia.

W nowych zmywarkach wprowadzono 2 dodatkowe programy szybkiego zmywania. Szklanki i szklane naczynia można umyć w zaledwie 24 minuty- jest to najszybszy program zmywania w ofercie Candy. Natomiast w przypadku bardziej zabrudzonych naczyń, szybki program zmywania intensywnego zajmuje 60 minut. Rozwiązaniem wartym uwagi jest także specjalny program do sterylizacji naczyń (program higieniczny) – zmywanie odbywa się w podwyższonej temperaturze 75°C (dla porównania w standardowych zmywarkach, najwyższą stosowaną temperaturą jest 70°C). Dzięki temu usuwanych jest 99% zarazków, w tym szczególnie groźne dla zdrowia zarazki grypy. EVO wyróżniają się także funkcją U-wash, która umożliwia ustawienie indywidualnych parametrów urządzenia w zależności od potrzeb użytkownika. Do dyspozycji są dwa warianty: U-wash-, w wersji Eco (zmywanie delikatne) oraz U-wash+, w wersji turbo (zmywanie intensywne).

Na komfort użytkowania wpływa ponadto wyposażenie zmywarek w trzy regulowane kosze, dopasowane do różnej wielkości naczyń. W dolnym koszu MAXI zmieszczą się garnki czy patelnie. Natomiast dodatkowa, górna trzecia szuflada jest przystosowana do zmywania drobnych akcesoriów kuchennych – można w niej umieścić np. filiżanki do espresso. Taki układ przestrzeni pozwala na swobodniejsze dotarcie wody do wszystkich zakamarków, co przekłada się na lepiej umyte naczynia. W linii zmywarek EVO dostępne są modele o szerokości 45 cm oraz 60 cm. Wśród nich znajdziemy zmywarki, które jako jedyne na rynku pomieszczą aż 15 kompletów naczyń.

Elegancki design urządzeń z linii EVO współtworzą delikatnie zaokrąglone krawędzie, płaskie drzwi z szerokim uchwytem oraz ergonomiczne przyciski. Zmywarki wyposażone są w nowoczesne, intuicyjne panele sterowania umieszczone w centralnej części urządzenia. W zależności od modelu są to: wyświetlacze diodowe lub cyfrowe. Cena modeli z linii EVO waha się w przedziale: 1399 do 2999 zł. Można je zakupić w dobrych sklepach AGD na terenie całego kraju.