plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Nowe cyfrówki z serii Exilim Zoom

Casio Exilim Zoom EX-Z2000 to kompaktowy aparat fotograficzny z 5-krotnym zoomem optycznym i mechaniczną stabilizacją obrazu. Wyposażono go w 26-milimetrowy, szerokokątny obiektyw oraz kolorowy wyświetlacz o przekątnej 3 cali. Całość zamknięto w stylowej obudowie ze stali nierdzewnej.

EX-Z550 również posiada 26-milimetrowy, szerokokątny obiektyw i mechaniczną stabilizację obrazu. Podstawową różnicą, w odniesieniu do modelu Z2000, jest 4-krotny zoom optyczny oraz zastosowanie wyświetlacza o przekątnej 2,7 cala. Aparat charakteryzuje się także odmienną obudową.

W przypadku obu modeli, interesującą funkcją może okazać się Dynamic Photo. Dzięki niej, bez udziału komputera i programu graficznego, możemy poddawać zdjęcia modyfikacjom. Fotografowanie powinen ułatwić także tryb makijażu, który wygładza i matowi skórę twarzy. W standardzie jest też nagrywanie filmów, w formacie HD 720p.

EX-Z2000 i EX-Z550 dostępne są w pięciu wariantach kolorystycznych: czarnym, srebrnym, czerwonym, różowym i fioletowym (niebieskim dla Z550).

Sugerowana cena detaliczna EX-Z2000 wynosi 899 PLN brutto, natomiast model EX-Z550 kosztuje 699 PLN brutto.

Więcej na www.exilim.pl

Wyłącznym dystrybutorem aparatów fotograficznych Casio Exilim na Polskę jest firma Zibi S.A.

 

 

O marce Casio Exilim

Linia aparatów cyfrowych Casio Exilim została wprowadzona na rynek w 2002 roku. Od tego momentu wyznacza trendy we wzornictwie, rozmiarze i kształcie elektroniki użytkowej tego typu. Funkcyjność, niewielka waga, a przede wszystkim wyjątkowo smukły kształt aparatów linii Exilim sprawiają, że użytkownicy z całego świata wysoko oceniają nie tylko ich wartość użytkową, ale i estetyczną. Nazwa EXILIM oznacza NIEZWYKLE SMUKŁY i pochodzi z połączenia dwóch słów: łac. „EXIMIUS” – niezwykły, oraz ang. „SLIM” – smukły.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.exilim.pl