plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Nowe brzmienie gamingu

Głośniki Genius SW-G2.1 1250 to następca uznanych już w środowisku graczy SW-V2.1 1250 Gaming. Oba modele wyróżnia wzmacniacz, który jest osobnym i autonomicznym elementem zestawu. Dzięki temu, że można umieścić go w dowolnym miejscu, to znacząco ułatwia on obsługę całego systemu.

Przedni panel wzmacniacza, oprócz potencjometrów regulacji głośności i natężenia basów, zawiera wyjście słuchawkowe i wejście mikrofonowe. Tył skrywa natomiast dwa wejścia audio przeznaczone dla dwóch różnych źródeł dźwięku, jak np. komputer PC, telewizor czy konsola do gier.

Futurystyczne satelity zbudowano w oparciu o efektowne, 3-calowe membrany w kolorze czerwonym. Subwoofer wykonano z płyt MDF, a za bogaty i głęboki bas odpowiada 5,25-calowy głośnik niskotonowy. Zestaw charakteryzuje się mocą 38W i pasmem przenoszenia od 58Hz do 20kHz. Stosunek sygnału do szumu wynosi 90dB.

Głośniki Genius SW-G2.1 1250 można nabyć w sugerowanej cenie detalicznej 159 PLN brutto. Model ten, podobnie jak wszystkie inne zestawy, objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

 

 

O marce Genius

Założony w 1985 roku tajwański koncern Genius to producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych i urządzeń cyfrowych. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.geniusnet.pl