plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

NOBO X28 DLP – nowy wymiar prezentacji

W sali konferencyjnej nie może zabraknąć odpowiednio dobranego projektora. NOBO X28 DLP z rozdzielczością XGA 1024×768 pikseli bardzo dobrze sprawdzi się podczas przedstawiania szczegółowych wykresów lub diagramów. Jasność lampy na poziomie 2800 ANSI lm umożliwia przeprowadzenie prezentacji nawet w niezaciemnionych pomieszczeniach.

NOBO X28 DLP to projektor dla tych, którzy cenią również mobilność i wygodę. Małe wymiary, niewielka waga i będąca w komplecie poręczna torba do przenoszenia, umożliwiają jego łatwy transport. Producent zadbał o komfort użytkownika nie tylko podczas przeprowadzania prezentacji, ale także na etapie jej przygotowania. Funkcja szybkiego startu zapewni krótki czas uruchomienia projektora. Dodatkowo możliwa jest projekcja obrazu zarówno w standardowym formacie 4:3, jak również szerokoekranowym 16:9. Dzięki temu nie trzeba ograniczać się przy doborze materiałów wykorzystywanych w prezentacji. Atutem jest bardzo cicha praca, co sprawia, że wszyscy odbiorcy mogą skoncentrować się na przekazywanych treściach, które nie są zagłuszane przez odgłosy urządzenia.