plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

NOBO wspiera najlepsze hotele

Wśród gości hotelowych niemałą grupę stanowią biznesmani – uczestnicy różnego typu konferencji, szkoleń, spotkań. Na ich ocenę wpływa nie tylko standard pokoju, czy jakość posiłków, ale także – a może nawet najczęściej – poziom przygotowania zaplecza konferencyjnego, w szczególności jakość sprzętu na wyposażeniu pomieszczeń do spotkań biznesowych. 

Z tego względu nagroda przygotowana przez markę NOBO to nowoczesny zestaw sprzętu konferencyjnego, na który składają się projektor multimedialny, wysokiej klasy ekran podłogowy, praktyczny flipchart umożliwiający pomocniczą wizualizację omawianych tematów, jak również zdalny pilot do prezentacji dający prowadzącemu spotkanie pełnię swobody w zakresie poruszania się po sali.

Dodatkowo, chcąc służyć wiedzą i wsparciem wszystkim hotelom, eksperci marki NOBO przygotowali specjalne porady dot. odpowiedniego wyposażenia sal konferencyjnych w zależności np. od wielkości pomieszczeń, planowanego wykorzystania itp.

 

O marce NOBO

NOBO to znana na całym świecie marka produktów biurowych oraz sprzętu przeznaczonego do komunikacji wizualnej, należąca do międzynarodowej firmy ACCO Brands Corporation. NOBO dostarcza na rynki światowe nowoczesne systemy prezentacji i planowania, wysokiej klasy sprzęt multimedialny (projektory, rzutniki, wskaźniki laserowe) oraz rozbudowane systemy ekspozycyjne (ekrany projekcyjne, flipcharty, tablice informacyjne).

Więcej informacji: www.acco.pl i www.nobo.pl