plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

pobierz materiały

pobierz zdjęcia

  • SP-HF800A-1
  • SP-HF800A-2
  • SP-HF800A-3
  • SP-HF800A-4
  • SP-HF800A-5
test

Muzykalny duet Geniusa

SP-HF800A-1

Całkowita moc ukryta w dwóch kolumnach zestawu Genius SP-HF800A wynosi 20 Watt (RMS), po 10 Watt na głośnik. Częstotliwość drgań w głośnikach zawiera się w przedziale pomiędzy 80 – 20 KHz, natomiast stosunek sygnału do szumu to 75dB. Dzięki 2 calowym głośnikom pokrytym warstwą miedzi, dźwięk jest czysty i głęboki nawet przy wysokich tonach.

Całość zestawu stanowi stylowa konstrukcja wykonana z wysokiej jakości twardego plastiku oraz wykończona drewnem klonowym. Na froncie głośnika głównego umieszczone zostały dwa pokrętła odpowiadające za głośność oraz barwę dźwięku. Dodatkowo pokrętło regulacji głośności pełni jednocześnie funkcję włączania/wyłączania zestawu. Na froncie znalazło się również wejście Line in.

Specyfikacja techniczna:
• Całkowita moc wyjściowa 20 Wat (RMS)
• Częstotliwość drgań: 80 – 20 KHz
• Stosunek sygnału do szumu: 75dB
• Wykończenie: Drewno klonowe
• Regulacja głośności
• Wejście Line-in (3,5 mm)
• Wymiary: 94x224x130 mm