plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Multimedialna mobilność – projektor kieszonkowy DLP®M2

Oprócz dużej pamięci, projektor posiada także wbudowany głośnik, co umożliwia prezentowanie wszystkich multimediów bezpośrednio z DLP®M2 NOBO. Dodatkowo urządzenie dysponuje również standardowym portem USB, dzięki czemu pliki można przesyłać nie tylko z komputera, ale także z telefonu komórkowego (np. zarejestrowane zdjęcia, czy nagrania filmowe).

Kieszonkowe wymiary projektora DLP®M2 i wyjątkowo lekka waga (tylko 170g), sprawiają że projektor można mieć zawsze przy sobie. Bateria, w którą wyposażono projektor umożliwia od 40 do 60 minut ciągłej pracy.

W zestawie z projektorem znajduje się ekran projekcyjny formatu A2 (wymiary – 600 mm × 450 mm) oraz wytrzymały neoprenowy futerał na ekran i projektor.

Dane techniczne DLP®M2

• Kontrast 800:1
• Wbudowana pamięć 4GB
• Układ projekcyjny DLP®
• 40-60 minut pracy na baterii
• Format panoramiczny VGA
• Jasność > 10 ANSI lumenów
• Lampa LED o trwałości 20 000 godzin
• Cicha praca
• Wbudowany głośnik
• Waga 170g
• Gwarancja: 1 rok gwarancji producenta

Przenośny ekran projekcyjny
• Profesjonalny, rozkładany w kilka sekund ekran o formacie A2
• Zaprojektowany specjalnie do użytku z miniprojektorem M2
• Rozmiary ekranu: 600 mm × 450 mm
• Neoprenowa torba

Cena detaliczna netto zestawu Projektor kieszonkowy DLP®M2 z ekranem oraz torbą: 1559,00 PLN
Cena detaliczna netto projektora DLP®M2: 1 399,00 PLN
Cena detaliczna ekranu przenośnego: 319,00 PLN

 

O marce NOBO

NOBO to znana na całym świecie marka produktów biurowych oraz sprzętu przeznaczonego do komunikacji wizualnej, należąca do międzynarodowej firmy ACCO Brands Corporation. NOBO dostarcza na rynki światowe nowoczesne systemy prezentacji i planowania, wysokiej klasy sprzęt multimedialny (projektory, rzutniki, wskaźniki laserowe) oraz rozbudowane systemy ekspozycyjne (ekrany projekcyjne, flipcharty, tablice informacyjne).

Więcej informacji: www.acco.pl