plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

MousePen i608 – puść wodze fantazji

Genius MousePen i608 posiada obszar roboczy o wymiarach 6 na 8 cali. Bezprzewodowe pióro, w połączeniu ze 100-krotną szybkością odczytu ruchu, ma zagwarantować pewną kontrolę nad tworzonym projektem. Ponadto, można przechowywać je w górnej części tabletu, co dodatkowo ułatwia jego transport. Do dyspozycji użytkownika oddano także bezprzewodową mysz, która może przydać się podczas przeglądania witryn internetowych i dokumentów.

Tablet wyposażono w 29 programowalnych klawiszy skrótu. Jest on kompatybilny z systemami Windows (Vista/XP/2000) oraz Mac OS X (od wersji 10.3.5). W zestawie, oprócz samego urządzenia, znajdują się baterie, niezbędne sterowniki i dodatkowe oprogramowanie.

Genius MousePen i608 objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta i można go nabyć już za 199 PLN brutto.

 

 

O marce Genius

Założony w 1983 roku tajwański koncern Genius, to producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych i urządzeń cyfrowych. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.geniusnet.pl