plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Modne Kielce o świcie

- Off Fashion to wielkie święto mody, które już na stałe wpisało się do świętokrzyskiego kalendarza najważniejszych wydarzeń kulturalnych – mówi Małgorzata Wilk-Grzywna, Dyrektor Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego. – Konkurs jest doskonałą okazją dla młodych i kreatywnych projektantów (nie tylko profesjonalistów), do pokazania swoich wyjątkowych, pełnych charakteru i temperamentu pomysłów. Dla regionu – do kolejnego potwierdzenia swojej mocnej pozycji na mapie wydarzeń modowych. Bo Off Fashion to już – festiwal kultowy.

VIII edycja Międzynarodowego konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody Off Fashion w Kielcach potrwa od 4 do 6 listopada. W pierwszym dniu goście będą mogli zobaczyć niecodzienną wystawę torebek stworzoną ze zbiorów kielczanek, Pani Doroty Wróblewskiej, Pracowni Kaletniczej „de Mehlem" z Krakowa oraz Muzeum Narodowego w Kielcach. „Z torebką przez miasto” ruszymy o 19:00 w Galerii Winda na Placu Moniuszki.

5 listopada o godz. 16:00 rozpocznie się część konkursowa Off Fashion. Zaprezentowane zostaną prace 140 wyłonionych półfinalistów. Następnie odbędzie się gościnny pokaz Małgorzaty Dudek „Aftermath”. Połączenie luksusu, odwagi i oryginalności z rzemiosłem na najwyższym poziomie – tak charakteryzowane są prace projektantki. Jej kreacje rozchwytywane przez stylistów z całego świata i fotografowane w takich miejscach jak: Nowy Jork, Los Angeles, Berlin, Zurich, Paryż czy Londyn. Na 21:30 planowane jest ogłoszenie wyników konkursu i przedstawienie 20 finalistów.

Ostatni dzień modowego święta rozpocznie się o 19:00 gościnnym pokazem Kamili Fedak „Kawa czy herbata”. Prezentowana kolekcja powstała z nietypowych materiałów takich, jak ziarna palonej kawy czy torebki ekspresowej herbaty. Zaraz potem na wybiegu zobaczymy projekty 20 finalistów, z których – po koncercie zespołu „Audiofeels” – wyłonionych zostanie 3 laureatów.

Więcej informacji oraz szczegółowy program imprezy na stronie www.swietokrzyskie.travel