plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Mobilny doradca

Mobilny doradca jest odpowiedzią rynku turystycznego na rozwijający się trend. Biura podróży prawdziwe oblężenie przeżywają zwykle od godziny 17. w górę, a więc po godzinach pracy sporej części swoich klientów. To jednak jeszcze nie jest najgorsze. Istny tygiel panuje tam w sezonach, czyli wtedy kiedy gro z nas planuje zimowe lub letnie urlopy. – Z naszych doświadczeń wynika bowiem jasno, że to nie jest wyłącznie kwestia atrakcyjności oferty, ale właśnie braku czasu ze strony naszych potencjalnych klientów – mówi Krzysztof Wroński, W-ce Prezes Wygoda Travel Group.

Mobilny doradca to innowacyjna usługa wprowadzona przez Wygoda Travel Group i choć jest ona odbiciem praktyki znanej już od lat w innych sektorach, jak choćby w bankowości, w obsłudze biur podróży to nowum. Mobilny doradca to pracownik naszego biura podróży, który spotka się z Tobą w dogodnym miejscu i czasie, aby pomóc w wyborze wakacyjnego wypoczynku. To prawdziwy przełom w turystycznym modelu obsługi klienta. Dzięki mobilnemu doradcy nie musisz osobiście fatygować się do biura. To biuro podrózy przyjdzie do Ciebie – dodaje Krzysztof Wroński. Wystarczy wypełnić na stronie prosty formularz lub umówić się na spotkanie telefonicznie, a potem już tylko w towarzystwie profesjonalnego doradcy wybrać choćby w domowycm zaciszu wymarzone wakacje. Usługa jest aktualnie uruchomiona pilotażowo na terenie Krakowa, ale ze względu na spore zainteresowanie, obszar który obejmuje będzie rozszerzony.

Wprowadzenie na polski rynek turystyczny nowej usługi, świadczy o tym że rośnie świadomość nie tylko branży, ale i konsumentów. Coraz więcej zakupów dokonujemy wszak przez internet. To samo dotyczy usług turystycznych, ciężko sobie aktualnie wyobrazić stronę biura podróży bez choćby automatycznej wyszukiwarki ofert. Nowoczesne strony obfitują w e-poradniki, mówiące o tym jak zachować się przed podróżą do danego kraju, czy możliwości indywidualnego składania zamówień poprzez internetowe formularze. Teraz do tej gamy usług, doszło kolejne jakże praktyczne rozwiązanie w postaci mobilnego doradcy, a wszystko po to, aby biura podróży stały się prawdziwymi centrami spełniania urlopowych marzeń.

 

Więcej informacji na: www.salonturystyki.pl oraz www.wygodatravel.pl

 

O firmie Wygoda Travel Group

Wygoda Travel Group to wiodący touroperator zimowy i agent turystyczny rekomendowany przez Krakowską Izbę Turystyki. Istnieje na rynku od 2001 roku. Zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie turystyki wyjazdowej, przyjazdowej i biznesowej. Firma otrzymała w 2005 i 2008 roku tytuł Lidera Polskiej Turystyki przyznawany przez miesięcznik Rynek Podróży oraz Różę Kolumba przyznaną przez redakcję "Wiadomości Turystycznych".