plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Mobilne nowości Geniusa

Genius Micro Traveler 330LS to kompaktowa i lekka mysz przewodowa. Wyposażono ją w tradycyjną rolkę oraz 3 podstawowe przyciski. Jej sercem jest laserowy sensor o rozdzielczości 1600 DPI.

Model 900LS to konstrukcja zbliżona, jednak pozbawiona kabla. Myszka charakteryzuje się bezprzewodową technologią 2,4GHz, która zapewnia zasięg roboczy do 10 metrów. Ponadto, wyróżnia ją miniaturowy odbiornik USB chowany w jej wnętrzu.

Nowe produkty objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta i kosztują, odpowiednio, 36 PLN brutto za model 330LS oraz 79 PLN brutto za model 900LS.

 

 

O marce Genius

Założony w 1983 roku tajwański koncern Genius, to producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych i urządzeń cyfrowych. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.geniusnet.pl