plane

Blog

test

Mistrzowie kierownicy w twoim mieście

Wyscig_Zycia_Plakat

Od 26 listopada w blisko 40 miastach Polski, będzie można sprawdzić swoje rajdowe umiejętności za sterami kierownicy Tracer w grze Need For Speed: The Run. Na najlepszych rajdowców czeka 2000 nagród rzeczowych.

Na potrzeby „Wyścigu Życia” w sieci sklepów Media Expert, przygotowano specjalne symulatory, które każdemu zainteresowanemu pozwolą wziąć udział w serii pojedynków na najkrótszy przejazd danego odcinka na jednej z tras NFS: The Run. Zmagania będą rozgrywane dwa razy dziennie (w godzinach 14.00-15.30 i 16.30-18.00) w sobotę i niedziele przez trzy kolejne weekendy, począwszy od 26 listopada.  Trójka najlepszych zawodników danego konkursu, otrzyma nagrody od firmy Tracer.

Przygotowaliśmy akcję z myślą o graczach z mniejszych miast i miejscowości, tak by mogli oni zmierzyć się ze sobą, pokazać swoje umiejętności, a przy okazji wygrać ciekawe nagrody – mówi Artur Zaborowski z firmy Tracer. Jednocześnie udział w naszej zabawie, to dobra okazja by przetestować grę i kierownicę w działaniu – dodaje.

 Stanowiska będą dostępne dla wszystkich także w ciągu tygodnia, aż do 18 grudnia.

 Więcej informacji wraz lista miast można znaleźć na www.wyscig.tracer.eu